חיפוש

3 סוגי רכבים הפופולאריים ביותר בין בני נוער

בני נוער נוטים להוביל את השוק בשלל תחומים, אבל בענף הרכב הם פחות או יותר מוגבלים לתקציב ולהחלטות של הוריהם. עם זאת, אפשר להצביע על לפחות 3 סוגי רכבים שנחשבים פופולאריים בקרב הצעירים, וכנראה שזה גם בדיוק הזמן לבדוק מהן הסיבות לכך.

היכרות עם סוגי רכבים פופולאריים בקרב בני נוער יכולה לעזור לזהות טרנדים בתחום. כאשר בני נוער נותנים אמון בדגם מסוים, הם מעלים את הביקוש עבורו. אם הביקוש עולה וההיצע נשאר קשיח, המשמעות היא עליית מחירים. לכן שמאים ובעלי מקצוע עוקבים מקרוב אחר טרנדים בענף הרכב ובגלל זהה הם כל הזמן מנסים לזהות מה מעניין את בני הנוער.

אבל האמת היא שספציפית בענף הרכב, בני נוער הרבה יותר מוגבלים לתקציב או לדרישות של ההורים שלהם. בעוד בתחומים אחרים המוצרים שהם קונים יחסית זולים, כאן בני הנוער זקוקים לעזרה. התוצאה היא רשימה יחסית סגורה של סוגי רכבים פופולאריים בקרב בני נוער – שכלל הנראה גם מקבלים את ברכת ההורים:

1. מאזדה 2

דגמי מאזדה מאוד פופולאריים בישראל באופן כללי. מאזדה היא יצרנית רכב אמינה, שיודעת להציע דגמים חסכוניים גם בדלק וגם בהוצאות תחזוקה. אל הנישה הזו בדיוק נכנסים למשל דגמי מאזדה 2, שנראים קצת קטנים מבחוץ אבל יש להם יתרונות גדולים מבפנים.

דגמי מאזדה 2 פופולאריים בקרב בני נוער כי ההורים שלהם מרגישים בטוחים יותר כאשר הם נוסעים עליהם. חוץ מזה, מאזדה 2 זה רכב מעולה עם שווי שוק גבוה ואפשרות טובה לצמוח יחד עם בני נוער בצבא ואז באוניברסיטה.

2. פולקסווגן פולו

תקציב מעט גבוה יותר יאפשר לבני נוער ולהורים שלהם להשיג מפתחות לפולקסווגן פולו. בעבר היה זה דווקא הדגם של גולף שזכה להצלחה מרשימה אצל בני נוער, אבל כיום נדמה שעל כבישי הארץ נוסעים יותר דגמי פולו שתפסו את ההובלה.

היתרון של פולקסווגן פולו הוא בביצועים. אצל בני נוער שאוהבים לנהוג ורוצים להרגיש בטוחים, זה רכב שמעניק תמורה מלאה להשקעה. למעשה, זה גם אחד הרכבים היחידים ברשימה שעליו חובבי מכוניות מסורים מאוד היו רוצים לנהוג. 

3. יונדאי 20I

יונאי היא יצרנית רכב גדולה ומוכרת שהצליחה לשקם את המוניטין שלה גם בישראל וגם במקומות נוספים ברחבי העולם. נכון להיום, מפתיע לראות שדגמי יונדאי 20I נחשבים בעיני רבים לאחד מסוגי הרכבים הכי פופולאריים בקרב בני נוער.

האחות הקטנה של 20I, יונדאי 10I, גם היא שכיחה בקרב צעירים. ההבדל הוא שיונדאי 10I קטנה משמעותית ולכן מתאימה בעיקר לבני נוער שרק הרגע קיבלו רישיון, לעומת יונדאי 20I שיכולה בכיף להתאים גם לבני זוג בתחילת דרכם. אז אם מחפשים רכב לטווח ארוך, זה דגם מומלץ ואמין.

אולי יעניין אותך גם