חיפוש

3 יתרונות בשירות מצבר עד הבית

כמה פעמים, קרה לכם שהייתם חייבים לצאת ליום עמוס, וגדוש בפעילויות, אבל בדיוק כשבאתם לצאת, גיליתם שהלך לכם המצבר של הרכב? נשמע, כמו

סיפור שיכול לקרות לכל אדם עם רכב, נכון? נכון מאוד! אין לדעת מתי תתקעו בסיטואציה מעצבנת שכזו, ולכן, יש להתכונן מראש לכל מצב.

תוכלו כמובן, להתקשר לגרר שיגיע, ויקח את הרכב למוסך, תוכל להתקשר לחברים, ולבקש שיגיעו לעזור, אך הפתרון הטוב והיעיל ביותר, הוא שירות מצבר

עד הבית.

 

מהו שירות מצבר עד הבית

שירות מצבר עד הבית, הינו שירות הניתן מטעם חברת המצברים פול פאוור. שירות זה, מעניק ללקוחות החברה, הגעת איש מקצוע עד הבית. זאת, על מנת להעניק טיפול במצבר תקול, והחלפת מצבר ובכך, לאפשר לכם לשוב לשגרת היום במהירות.

 

מה הבעיה בגרר

כמובן, שאם אינכם רוצים להזמין שירות מצבר עד הבית, תוכלו להזמין גרר, אשר יעזור לכם להעביר את האוטו אל המוסך. זה נשמע כמו פתרון נחמד, אך לא מאוד יעיל, אשר יכול להראות כ"שולי", אך יעלה לכם בסוף פי 3,  מהזמנת שירות מצבר עד הבית. חשבו על כך, תצטרכו לשלם על הזמנת הגרר, והבאת הרכב אל המוסך. שנית, תצטרכו לשלם למוסך, על בדיקה ואבחון התקלה, ולאחר מכן גם על שירות החלפת המצבר. אם כל זה לא נשמע מספיק יקר, דעו, כי על מנת להחליף מצבר, יש לרכוש אותו בסכום מסוים מהמוסך שלכם. לאחר מכן, עליכם לשלם על התקנתו, בתשלום נפרד.

 

היתרונות בשירות מצבר עד הבית

חברת פול פאוור מצברים, מעניקה ללקוחותיה שירותי החלפת מצבר עד הבית 7/24. בזכות עזרת צוות מקצועי ומיומן, המגיע עד לביתכם במהירות רבה, ובזמינות מלאה. כך, תהנו משירות אדיב, אשר יינתן בכל שעה ביום, לכל אזורי הארץ. יתרון המרחק של צוות זה, הינו יתרון עצום, שכן זהו צוות המפוזר בכמה נקודות הזנקה ברחבי הארץ. לכן, מוכן הצוות להגיע לכל אזור, בזמן הקצר ביותר.

 

מקצועיות

חיפוש בית עסק מהימן, יכול להיות מאתגר, שכן עליכם לחפש מקום, אשר מתאים לכם מבחינה גיאוגרפית, ומקיים את כל הקריטריונים, אותם אתם דורשים ממוסך. אם תחליטו, להזמין שירות מצבר עד הבית מבית פול פאוור, תוכלו לנשום לרווחה. זאת, כי בית עסק זה פועל זמן רב מאוד, וידוע בשל מקצועיותו בכל הארץ.

 

מתאים לכל כיס

תוכלו להיות בטוחים, כי גם בפן הכלכלי, הזמנת שירות מצבר עד הבית, הוא הפתרון הטוב והמשתלם ביותר. בתמורה לסכום אותו אתם נדרשים לשלם, אתם מקבלים איש צוות מקצועי, אשר מגיע ישר עד פתח דלתכם. בנוסף, לא תצטרכו לבצע תשלום נוסף, בשל קניית מצבר והתקנתו, שכן, הכל כלול בתשלום הראשוני. יתרה מכך, התשלום אף כולל תעודת אחריות של החברה על המצבר החדש.

 

מכשיר

אולי יעניין אותך גם