חיפוש

4 סיבות לקחת שליחות במקום נסיעה במרכז

עם שירותי שליחויות מהירים ואיכותיים, אפשרויות בלתי נגמרות לבחירה, ולאור העומס בכבישים, מה הפלא ששירותי המשלוחים הופכים עדיפים על כול

יציאה מהמשרד?  

את מגפת הקורונה רובנו נזכור, בין היתר, כגורם העיקרי שהוביל לתור הזהב של השליחים. בשנתיים האחרונות הפכו שירותי שליחויות בארץ ליעילים, דינאמיים, זולים וטכנולוגיים יותר מאי פעם. בעקבות השינויים הגדולים בענף, ובאורח חיינו, בשל הסגרים, הלקוחות רק מצטברים ומצטברים. אז אם עדיין לא התחלתם להשתמש בשירותי השליחויות הקרובים לביתכם, הנה כמה סיבות ממש טובות לעשות זאת.

 

  1. מהירות וזמינות

כיום כבר לא צריך להזמין משלוח שבוע מראש – לא כדי לקבל, ולא כדי למסור חבילה. בין מדובר על מסמכים משפטיים, הזמנות מהאינטרנט או חבילה עסקית אחרת – כמעט כול שירותי השליחויות כיום מציעים מגוון רחב של אפשרויות משלוח, שההבדלים המשמעותיים בניהם הם בעיקר זמני ההגעה. בתוך כך, משלוחים מהיום להיום הפכו להיות סטנדרט שכול שירות משלוחים שמכבד את עצמו מאפשר, ואם כך – ברגע שהלקוח צריך שליח שיגיע לאסוף ממנו חבילה, או כאשר הוא מעוניין לקבל חבילה בעצמו – הוא יכול לבצע את ההזמנה, והחבילה תגיע ליעדה ממש כמה שעות אחר כך, בלי לעשות עניין גדול.

 

  1. שדרוגים טכנולוגיים

בעולם דיגיטלי שחיי ברשת ומחובר בכול רגע כמעט לכול נקודה על כדור הארץ, גם שירותי השליחויות היו חייבים לשדרג את התשתית הטכנולוגית. כמעט כולם מכירים את שעון זמן ההגעה שמציג היישומון של חברת וולט, שמרגיע את תחושת הלחץ וחוסר האונים מההמתנה למשלוח. בדומה לוולט, גם חברות שליחויות אחרות – המציעות סוגי משלוח דומים ואחרים – מטמיעות אפשרויות מעקב ויצירת קשר דיגיטלי עם השליח. באמצעות תקשורת זו, יכול הלקוח לעקוב אחר החבילה שלו בכול עת, ובנוסף – השירות מאפשר לחברת השליחויות לייעל את תוכנית המשלוחים, ולזרז את הגעת החבילה ליעדה.

 

  1. העומס ברחובות

העברת חבילה בנסיעה ממשרד למשרד, באמצע היום, משמעה בזבוז זמן משווע. בייחוד כיום, כאשר העומס בכבישים הגיע לשיא היסטורי. כמעט כול מי שעובד או עבד באיזור המרכז יודע שכאשר יורדים לרחוב במהלך יום העבודה, נוטים לבזבז כמעט שעה של עבודה מקצה לקצה. לכולנו ברור שזמן זה קריטי וחשוב לכול עובד, ושניתן לחסוך אותו בקלות באמצעות הזמנת משלוח.

 

  1. עלויות

אם חושבים על בזבוז המשאבים וזמן העבודה, ברור שעלות נסיעה במרכז – בוודאי במהלך יום עבודה – לא משתווה למחצית מעלויות המשלוח. עלויות אלו הפחתו מאד בשנים האחרונות, כחלק מהגידול בענף והתחרות בו, וכן בזכות השיפורים והשדרוגים שהצגנו. לפיכך, בחישוב פשוט של עלות ותועלת, למעסיקים ועובדים זול יותר להפריט את צרכי השליחויות שלהם לחברת שליחויות חיצונית. התשלום לחברת המשלוחים לא עולה על מחירי זמן העבודה של העובד האורגני שיצטרך להשקיע את זמנו במשלוח או בנסיעה, ולכן משתלם יותר גם כלכלית.

 

רכב אדום

אולי יעניין אותך גם