חיפוש

מה לומדים בקורס נהיגה ספורטיבית

אנחנו שומעים עליו מכל כיוון. במהלך פגישה עסקית, בישיבה בבר עם חברים קרובים ואפילו בקבוצת הריצה.

נדמה שכולם מסביבנו מדברים רק על דבר אחד:  קורס לנהיגה ספורטיבית.

תמיד חלמנו להיות נהגי מרוצים ואנחנו מוכרחים להודות שחשבנו שהדבר יישאר בגדר חלום רחוק, אבל מהשיחות שערכנו לאחרונה גילינו שמדובר בחלום בר

הגשמה.

זו הסיבה שיצאנו לבדוק מה זה הקורס הזה ומה לומדים בו.

הנה כל הפרטים שמצאנו בנושא:

 

איך אנחנו יודעים מה לומדים בקורס נהיגה ספורטיבית?

כפי שאתם כבר יודעים מפסקת הפתיחה של המדריך, אנחנו עדיין לא הגשמנו את החלום שלנו (אבל אנחנו ממש בדרך לזה). יכול להיות שהווידוי הזה גורם לכם לתהות – איך אנחנו יודעים בכלל מה לומדים בקורס נהיגה שכזה? אז האמת היא שעד שהתבקשנו לכתוב את המדריך הנוכחי, לא היה לנו ולו מעט ידע בנושא. כדי שנוכל להציג בפניכם את המידע המעמיק והאמין ביותר, יצאנו לפגוש את בוגרי הקורס ושאלנו אותם את כל השאלות החשובות ביותר. הנה התשובות מהם:

 

מה כולל הקורס?

אלו שעברו לאחרונה קורס נהיגה ספורטיבית ציינו בפנינו שזו הייתה אחת החוויות המיוחדות ביותר שהן עברו לאחרונה. לדבריהם, מדובר בקורס מעמיק שמלא באדרנלין. במהלך הקורס יש בעצם מפגשים תיאורטיים עם אנשים שמכירים את התחום מקרוב. מדובר ברוב המקרים במאמנים שעוסקים כבר שנים ארוכות בתחום נהיגת מרוצים. במהלך הקורס לומדים כלים שונים שמאפשרים לכל אחד להבין איך להשתתף במרוץ מכוניות. נלמדים בין היתר הפרטים הבאים:

  • נהיגה על מסלולי מרוץ
  • לימודים פרונטליים כלליים שנוגעים לכללי נהיגה בטוחים
  • התנהלות נכונה על הכביש ועוד

אם לא די בכך, מסיימי הקורס יקבלו רישיון לנהיגת מרוצים.

 

אפשר להעניק את הקורס במתנה

יכול להיות שאתם קוראים את המילים האלו על קורס נהיגה ספורטיבית ומבינים שיש כאן פוטנציאל למתנת יום הולדת לאדם קרוב אליכם שתמיד חלם לנהוג במרוץ. אם כך, כדאי שתדעו שאתם יכולים להעניק לכל מי שאתם רוצים קורס נהיגת מרוצים מתנה. אם אתם רוצים את המתנה הזו לעצמכם, דו שאתם יכולים להעביר את המדריך הנוכחי לקרובים שלכם ולרמוז להם בבוטות שזוהי המתנה המועדפת עליכם.

 

מה חשוב לבדוק לפני שמתחילים ללמוד קורס נהיגה ספורטיבית?

כידוע, במהלך הקורס תוכלו לעבור אימוני נהיגה בכביש ובמסלולים. אתם תוכלו להרגיש לכמה רגעים כמו נהגי פורמולה 1. אבל רגע לפני שתרשמו לקורס, אתם צריכים לבדוק שיש לכם את היכולות הבריאותיות. אם אתם סובלים מנכות כלשהי או מליקוי בריאותי שעשוי לפגוע בכושר הנהיגה שלכם, כדאי שתבדקו מראש אל מול מנחי הקורס אם אתם תוכלו לקחת בו חלק בכל מקרה.

 

לסיום

כעת אתם יודעים מה לומדים בקורס נהיגה ספורטיבית, כך שנותר לכם להחליט אם אתם רוצים ללמוד את הקורס או להעניק אותו במתנה.

מרוץ

 

אולי יעניין אותך גם