חיפוש

באילו מקרים שווה לכם לקחת מיניבוס עם נהג

מדי פעם, ובמיוחד במקרים בהם מתחשק לנו לצאת לטייל ברחבי הארץ – נרצה דווקא לתת את משימת הנהיגה למישהו אחר וליהנות מהדרך. במקרים כאלה, מומלץ לקחת מיניבוס עם נהג, שיהיה אחראי לנהיגה לאורך הטיול ויביא אתכם אל היעדים היפים שתכננתם לבקר בהם בקלות ובמהירות.

נהיגה ארוכה יכולה להיות מאוד מעייפת, ובמקרים מסוימים, כאשר הנהיגה מלווה בטיולים והליכה במרחקים ארוכים – זה עלול אפילו להיות מעט מסוכן.

מיניבוס עם נהג זה בדיוק הפתרון עבור מי מאיתנו שמתכנן לצאת בקרוב לטיול ברחבי הארץ ולהשתחרר מעול הנהיגה, כך ניתן גם לשמור את הכוחות שלנו לטיול עצמו ואפילו ליהנות מהדרך היפה שמשתקפת מהחלון.

 

טיולים ארוכים בארץ

מדי שנה ובעיקר בחגים, נרצה לצאת לטיול ברחבי הארץ – בין אם מדובר בטיול משפחתי ובין מדובר בטיול עם חברים, מדובר לבסוף בבילוי מהנה במיוחד, שכן ארצנו מלאה באתרים ומקומות נהדרים שנרצה לבקר בהם.

אולם, כשמדובר בטיול קבוצתי – ההגעה ממקום למקום עלולה להיות מעט מסורבלת, שכן רכבנו הפרטי יכול להכיל ארבעה אנשים לכל היותר, ובמקרים מסוימים נצטרך מספר מכוניות שיוכלו להסיע את הקבוצה כולה.

במקרה כזה, השכרת מיניבוס עם נהג מהווה עבורנו הפתרון המושלם – כך נוכל להגיע יחד ממקום למקום ולא להתפצל למספר מכוניות שונות, נוכל לקיים פעילויות מגבשות במהלך הנסיעה, וכמובן נוכל לשחרר ממלאכת הנהיגה לחלוטין וליהנות מהדרך.

 

הסעות לחתונות

לרוב, אולמות וגני האירועים הגדולים לאו דווקא נמצאים במרכז העיר, אלא בפאתי העיר או ממש באזורי הפריפריה.

רבים מהצעירים המוזמנים לחתונה, נוהגים לשתות במהלך האירוע – מה שכמובן מגביל את יכולת הנהיגה שלהם לחלוטין, ועל כן נרצה למצוא עבורם פתרון מהיר ויעיל.

השכרת מיניבוס עם נהג תאפשר להם להגיע לאירוע ולחזור ממנו לאותה נקודת המפגש ממנה יצאו מלכתחילה, תוך אפשור מלא ליהנות לשתות ולבלות במהלך האירוע מבלי לדאוג כיצד יגיעו בבטחה חזרה לביתם.

 

הגעה וחזרה מנמל התעופה

בין אם מדובר בחופשה משפחתית ובין אם מדובר בקבוצת חברים שטסה יחד – כנראה שנצטרך למצוא פתרון תחבורתי בהגעה לנמל התעופה ובחזרה ממנו הביתה. חניה בנמל התעופה לרוב יקרה מאוד ועל כן זה לא כל כך משתלם להגיע עם רכבנו הפרטי.

על כן, מיניבוס יהיה הפתרון האידיאלי עבורנו, כך יוכל הנהג לאסוף אותנו בתורות מהבית גם בהלוך, וגם כשנחזור עייפים מהטיסה חזור לארץ.

לסיכום, קיימים מקרים בהם הנהיגה עלולה להוות עול של ממש, במיוחד כשמדובר בבילוי משפחתי וחברי בו נרצה לנקות את ראשנו מדאגות היומיום וליהנות מהטיול ככל שנוכל, מבלי להתמודד עם הלוגיסטיקה הנלוות לטיול ארוך  – מיניבוס עם נהג יקל על חייכם ויעזור לכם למצות את הטיול עד תומו.

רכב

 

אולי יעניין אותך גם