חיפוש

איך לפרק רכב על מנת לשמור על החלקים שלו?

אם יש לכם רכב ששוכב בחניה כבר שנים ללא שימוש ואתם ממש לא יודעים מה לעשות איתו – הנה הפתרון שלכם – פרקו אותו! נשמע מוזר? מכירת הרכב

לפירוק מאוד משתלמת מבחינות רבות.

ראשית, הרכב יכול להפיק לכם יותר כסף ממכירתו לאדם אחר לשם שימוש רגיל.

שנית, בהליך הפירוק ישמרו על חלק מחלקי הרכב ובכך תהיו חלק מהמחזור שמטיב לכדור הארץ.

חברות הפירוק הם מאוד אמינות, אם אתם לא מסתכנים בשום צורה.

הם ישלמו לכם את שמגיע לכם ואתם תיהנו משקט ושלווה.

 

עשו זאת בעצמכם

יש לכם ידיים טובות ואתם חושבים שאתם יכולים לפרק את הרכב בעצמכם ולמכור את החלקים שלו? אם אתם אכן מסוגלים לכך זה יכול להיות יותר משתלם כיוון שאתם תעשו את הרווח הישיר ממכירת חלקי הברזל. כדאי לכם לחשב זאת מראש, כי נדרשות הרבה שעות עבודה וזה יכול להפוך ללא משתלם. אם אתם רוצים לעשות את התהליך הזה בשביל ההנאה, זה לגמרי אופציה ואז אתם לא צריכים לחשוב אם זה משתלם.

 

צעד ראשון בפירוק רכבים

צריך להכיר את מבנה הרכב, בעיקר את המערכת הפנימית שלו. פירוק רכב הוא לא פעולה מאוד פשוטה, חשוב שתדעו מה אתם עושים וכיצד אתם מבצעים את הפירוק. לפני הפירוק חשוב ללמוד היטב על הרכב, על החלקים שלו ועל המכשירים בהם כדאי להשתמש. חברות פירוק הרכבים מכירות היטב את כל הפרטים לכן מומלץ למסור את הרכב להם אם אתם מרגישים שאתם לא בטוחים שתבצעו את הפירוק כראוי.

 

מה הכי חשוב בפירוק?

לאחר המכירה לאיש אשר קונה רכבים לפירוק הכי חשוב להפריד בין חלקי הברזל לחלקים האחרים. חלקי הברזל הם החשובים והם שיניבו לכם כסף. נסו לפרק את החלקים לחלקים גדולים ככל שניתן ושחלקי הפלסטיק והבד לא יישארו צמודים אליהם. אם תפרידו את חלקי הברזל במקצועיות הם יהיו שווים יותר. פירוק לא מקצועי יוליד חלקים לא טובים ויניב פחות כסף.

 

עוד סיבה לפרק את הרכב

עיריות ומועצות אזוריות לעיתים לא רואות שנמצא ברחוב זמן רב ותופס מקום של רכבים אחרים. באזורים מסוימים ידרשו לפנות את הרכב ובאזורים אחרים פחות יקפידו. במידה לא כדאי לכם להתווכח עם העירייה ולעשות לעצמכם שם רע, אחרי הכל זה ייתן לכם גם כסף.

 

לסיכום – איך לפרק רכב בצורה נכונה?

פירוק רכבים הוא תהליך מורכב שדורש היכרות עמוקה עם הרכב וחלקיו השונים. ההליך כולל חלוקה של החלקים לחלקי ברזל ושאר החלקים. כדאי לכם לקרוא הרבה עצות וחוברות הדרכה לפירוק רכבים לפני שתעשו זאת בעצמכם. חברות הפירוק יודעות לעשות זאת בצורה מקצועית והן ישלמו לכם במחיר הוגן. מחפשים חברת פירוק רכבים איכותית והוגנת? היכנסו לאתר של איזי.

 

כלי רכב
Emslichter / Pixabay

אולי יעניין אותך גם