חיפוש

5 סיבות להתקין דלקן אוניברסלי ברכב חברה

אם אתם מנהלים צי רכב של חברה גדולה או בינונית, או בעלים של עסק קטן ולעובדים שלכם יש רכב חברה, כדאי לכם לחשוב על התקנה של דלקן אוניברסלי ברכבי החברה שלכם. דלקן אוניברסלי הוא פתרון מצוין עבור עסקים וחברות שרוצים לחסוך בעלויות הרכב שלהם בלי לצמצם את צי הרכב.

לדלקן אוניברסלי יתרונות רבים, ויש לא מעט סיבות למה כדאי לכם להתקין דלקן אוניברסלי ברכב חברה. בטקסט שלפניכם אנחנו נזכיר רק חמש מתוכן, שאנחנו חושבים שהן הסיבות הכי טובות להתקנה של דלקן אוניברסלי:

 

 דלק במחיר זול יותר

קודם כל, דלקן אוניברסלי מאפשר לכם לרכוש דלק לרכבי החברה שלכם במחיר זול יותר מהמחיר בשוק. העובדה שאתם מצטרפים לקבוצה של צרכנים, שלכולם יש את אותו הדלקן האוניברסלי, מגדילה את כוח הקנייה שלכם ומאפשרת לכם לדרוש (ולקבל) מחיר זול יותר עבור דלק. כמובן שמדובר בדיוק באותו הדלק שכולם מקבלים, ולא בדלק באיכות נמוכה יותר. רק המחיר נמוך יותר.

 

מאפשר שליטה מלאה על הוצאות הדלק

דלקן אוניברסלי נותן לכם בתור מנהלי צי הרכב אפשרות לעקוב ולשלוט על כמות הכסף שאתם מוציאים בכל חודש על דלק במסגרת העסק. דלקן אוניברסלי מאפשר לכם לראות כמה כל אחד מהמשתמשים ברכבי החברה השתמש ברכב מבחינת צריכת דלק. דלקן אוניברסלי גם מאפשר לכם להגביל את סכום הכסף שהעסק מכסה לדלק בכל חודש, כך שלא תגררו להוצאות מיותרות בהמשך.

 

אפשרות לתדלוק בכל תחנת דלק בארץ

בניגוד לדלקן של אחת מחברות האנרגיה הגדולות (כמו פז, דור אלון או Ten), שמגביל אתכם לתדלוק רק בתחנות דלק מסוימות, דלקן אוניברסלי מאפשר לכם לתדלק בכל תחנה בארץ. דלקן אוניברסלי אינו מחייב אתכם לתדלוק רק בחברה אחת, מה שיכול למנוע חוסר נוחות באזורים בהם אין לחברה כזו או אחרת פריסה טובה דיה של תחנות דלק.

 

קיצור הזמן בדרכים

דלקן אוניברסלי מקצר את הזמן שרכבי החברה שלכם נמצאים בדרכים, מפני שהוא מונע נסיעות של העובדים לאזורים בהם אין להם מה לחפש חוץ מתחנת דלק של חברה אחת מסוימת. קיצור הזמן שהעובדים שלכם מעבירים בדרכים בחיפוש אחר תחנות דלק גם מסייע לצמצום בעלייה של הקילומטראז' שהרכבים צוברים, וגם מאפשר לעובדים להתמקד בעבודה במשך יותר זמן ביום.

 

חשבונית חודשית מרוכזת

שימוש בדלקן אוניברסלי מאפשר לכם לקבל בסוף כל תקופה חשבונית אחת מרוכזת עבור כל רכבי החברה. הודות ליתרון הזה, לא תצטרכו יותר לבקש מהעובדים להביא קבלות, להתעכב בדיווח ולהסתבך במעקב התקופתי אחר ההוצאות. חשבונית חודשית מרוכזת הופכת את חייו של כל מנהל צי רכב לקלה יותר.

 

סיכום

דלקן אוניברסלי הוא פתרון נהדר לצי רכב. אלו היו חמש הסיבות הכי טובות, לדעתנו, להתקנה של דלקן אוניברסלי ברכב חברה.

דלק ברכב

אולי יעניין אותך גם