חיפוש

3 דרכים להרוויח יותר כסף ממכירת האוטו שלך

כל אחד רוצה להעלות את ערך הרכב שלו, רגע לפני שהוא מעמיד אותו למכירה, אך מעטים הם אלה שיודעים איך ניתן לעשות זאת במינימום מאמץ. מדריך זה יציג בפניכם את 3 הדרכים הטובות ביותר שיאפשרו לכם להרוויח הרבה יותר כסף מהמכירה. הישארו כאן ותגלו מה עליכם לעשות, כדי לצאת מורווחים.

 

דרך ראשונה: תציעו מחיר גבוה מראש

מכירת רכב בישראל כוללת ניסיונות של משא ומתן. שכן, הרוכשים צפויים לפתוח את שיחת המכירה בניסיון להוריד את המחיר שהוצע מראש. אם אתם רוצים להרוויח יותר כסף, עליכם להציע מראש תוספת של 4,000 ש"ח או יותר על המחיר המבוקש. לאחר שתעשו זאת, אתם תיתקלו בניסיונות הוזלה. שכן, המתעניינים עשויים להציע מחיר נמוך יותר מהמחיר ההתחלתי. אתם יכולים להסכים להצעה זו בראש שקט, משום שיהיה לכם ברור שלא מדובר באמת בהוזלה, אלא במחיר המכירה הראשוני שהצבתם לעצמכם. שימו לב, אם אתם רוצים להרוויח מעט יותר, תוכלו להעלות את הצעת המחיר ב – 6,000 ₪ ומעלה.

 

דרך שנייה: תעברו במוסך

כידוע, אין הזדמנות שנייה לרושם ראשוני. לכן, אתם צריכים לעשות כל שביכולתכם, כדי שהרכב יתפוס את עיניהם של המתעניינים. כדי שזה יקרה, עליכם לגשת אל מוסך פחחות וצבע שיבצע טיפול יופי לרכב שיכלול את הפעולות הבאות:

  • הכנה של כלי הרכב לקראת צביעה
  • הוספת שפכטל על הפח (להסרת לכלוכים, בועות וגושים)
  • שיוף וליטוש
  • הוספת שכבת הגנה

חשוב לציין שמוטלת עליכם האחריות בפנייה למוסך שנחשב למומלץ בתחום. שכן, זה חייב לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר, כדי שהרכב ייראה כמו חדש.

צביעת המכונית

טיפ: כך תגיעו למוסך נחשב

יש היצע רחב של מוסכים שישמחו לתת לכם את השירות שהוצג לעיל, אך רק חלק מהם יבצעו את השירות על הצד הטוב ביותר. חשוב שתדעו שיש באפשרותכם לערוך בירור מקיף בנושא שיוביל למוסך נחשב. שכן, תוכלו לקרוא חוות דעת שנכתבו ברחבי הרשת, מצד גולשים שהסתייעו בשירותיהם של מוסכים שונים.

 

 דרך שלישית: תנקו את פנים הרכב

הרוכש הפוטנציאלי צפוי לבדוק את הרכב מכל כיוון. זו העת לגלות שאין זה מספיק לבצע טיפולי פחחות חיצוניים. שכן, יש גם צורך בניקיון פנימי של הרכב. נמליץ להימנע מהשארת שקיות זבל ולכלוכים אחרים בתוך הרכב. שכן, אלה עשויים להעלות ריח רע שיהיה קשה להיפטר ממנו. אם מצאתם את עצמכם במצב שכזה, רגע לפני הפגישה עם המתעניינים, כדאי שתפתחו את החלונות, תאווררו את הרכב ותוסיפו עץ ריח.

 

השורה התחתונה

כל אחד יכול להרוויח יותר כסף מהמכירה של הרכב שלו. תרחיש זה מצריך הצעת מחיר גבוהה יחסית, מעבר במוסך נחשב וניקוי פנימי של הרכב. בשלב זה יש בידיכם את כל המידע הרלוונטי, כך שנותר לכם רק ליישם ולספור את המזומנים.

ניקוי פנים הרכב

אולי יעניין אותך גם