חיפוש

שלילת רישיון נהיגה בשכרות – מה הדרך לצאת מזה?

נהיגה בשכרות נחשבת לעבירת תעבורה חמורה אשר עלולה להוביל לשלילת רישיון, וזאת היות ונהג הנוהג תחת שכרות מהווה סכנה לחיי אדם בכביש. יחד עם זאת, גם כאשר מקבלת הנהג המואשם שלילת רישיון, ניתן במקרים רבים לצאת מזה ולבטל את השלילה. אז איך תעשו את זה ומהם הכללים החשובים כאשר אתם נבדקים על נהיגה בשכרות?

 

מהו תהליך בדיקת נהיגה בשכרות?

בדיקת נהיגה בשכרות הינו תהליך אשר אם תנהגו באופן נכון במהלכו תוכלו לצאת מזה ללא שלילה או קנס. ראשית השוטר יעצור אתכם לבדיקת חשד לנהיגה בשכרות ושם במידה ותנהגו באופן מעורר חשד, יבצע השוטר בדיקת ינשוף. במקרים מסוימים יכול להורות השוטר על בדיקת דם שהיא מדויקת יותר. לאחר ביצוע בדיקת הינשוף, במידה ותצאו עם רמות אלכוהול גבוהות, השוטר יוכל להורות על השבתת הרכב ושלילת רישיון.

 

מה עושים לאחר שנתפסים על נהיגה בשכרות?

במידה ונתפסתם על נהיגה בשכרות חשוב שתפנו לעורך דין המתמחה בתחום. כך תוכלו לפנות לשירותיה של עו"ד יערית אוליאל אשר לה ניסיון רב בסיוע לנהגים אשר נתפסו על נהיגה בשכרות. עורך דין מתאים יהיה כלי מפתח בהגנה עליכם ויסייע לכם בטיפול בעונש שקיבלתם על הנהיגה בשכרות. חשוב לפנות לעורך דין כמה שיותר מהר וזאת על מנת לאפשר לו לסייע לכם באופן מיטבי.

 

איך עורך דין יכול לסייע בשלילת רישיון?

על מנת להצליח לבטל שלילת רישיון, נדרש ידע והבנה בדיני תעבורה. עורך דין המתמחה בתחום ידע לבדוק האם בוצעו כשלים במהלך בדיקת השכרות אשר עלולים להביא לביטול השלילה, וכן יכול לייצג אתכם בבית הדין לתעבורה ולהציג נסיבות מקלות לעבירה. כך עורך הדין יכול לבטל את השלילה או להקל על תנאיה ולקצר את משך זמנה.

 

מה חשוב לדעת לפני שמבצעים בדיקת ינשוף?

לפני שאתם מבצעים בדיקת ינשוף כדאי שתדעו כי מדובר בבדיקה שאינה מהימנה באופן מלא. חשוב שתדגישו בפני השוטר מצבים בריאותיים במידה ואתם נוטלים תרופות באופן קבוע או נטלתם באותו היום, וכן במידה ויש לכם בעיות בריאותיות אשר עלולות להשפיע על הבדיקה כמו אסתמה. כמו כן, כדאי שתדעו שבזכותכם לסרב לבדיקת ינשוף ולבקש בדיקת דם.

 

איך מוצאים עורך דין מתאים?

בכל מצב של שלילת רישיון חשוב למצוא עו"ד המתמחה בדיני תעבורה, ואשר יש לו ניסיון רב בתחום. תוכלו להיעזר בהמלצות מאנשים אשר היו במצבכם ונעזרו בעורכי דין שסייעו להם.

 

כשמדובר בשלילת רישיון על נהיגה בשכרות ניתן לצאת מזה

במידה ונתפסתם על נהיגה בשכרות ונשלל רישיונכם, חשוב לגשת לעו"ד המתמחה בדיני תעבורה מהר ככל הניתן. עורך הדין ידע לייצג אתכם למול בית המשפט ויוכל לבטל את השלילה במידה והבדיקה נעשתה באופן רשלני, או להציג נסיבות מקלות ולהקל על העונש.

רישיון נהיגה בשכרות

אולי יעניין אותך גם