חיפוש

נתקעתם מחוץ לרכב? זה הפתרון בשבילכם!

באיזשהו שלב לאורך החיים כל אחד יתקע בלי מפתח, נעול מחוץ לדלת או משרד. כשמדובר ברכב נעול, הדבר יכול להיות מסובך יותר ממה שאתם חושבים. צריך לחשוב על בטיחות בדרכים, לבחור איש מקצוע נכון, ולהתאפק לא לנסות לפתור את הבעיה לבד. אז מה חשוב לעשות כשאתם תקועים מחוץ לרכב – מיד נפרט

 

זמן לזהות את הבעיה ולקרוא לאיש מקצוע

הבעיות הנפוצות ביותר בפריצות לרכב היא כאשר המפתח ננעל בתוך הרכב. אם זאת הבעיה, אתם במקום טוב. קודם כל תנשמו, ואז הדבר הכי נכון כרגע זה להזמין מנעולן לרכב שיגיע לפתוח את הרכב וכך תוכלו להמשיך את היום שלכם. ישנן בעיות אחרות כמו צילינדר שחוק, מפתח דיגיטלי שלא עובד בגלל בטרייה או בעיה אלקטרונית – נסו לזהות ואפילו לצלם את הבעיה כדי שתוכלו לשלוח למנעולן לפני שהוא מגיע למקום.

 

בטיחות מעל הכול: מה לעשות דבר ראשון?

חשוב להבדיל בין מקרה אחד לאחר. אם חניתם במקום לא בטוח, או שאתם תקועים עכשיו באמצע הלילה או במקום מבודד – הדבר הראשון הוא לחשוב על הבטיחות שלכם ושל הנהגים האחרים בכביש. אולי שווה להשאיר את הרכב במקום לכמה שעות ולחזור אחר כך עם עוד חבר, מאשר לשהות במקום לא בטוח או בשעות לא שעות.

 

היום יש אפליקציות להכול

תהיו מופתעים, אבל עם התפתחויות טכנולוגיות, שלל סימני זיהוי אלקטרונים ושלטים חכמים, היום תוכלו למצוא אפליקציות יצרן שיוכלו לפתוח לכם את הרכב אחרי אימות של כמה שלבים. זהו הזמן לבדוק בחנות האפליקציות שלכם אם פתרון כזה זמין לכם, הוא יכול לחסוך לכם זמן וכסף.

 

איך לבחור פורץ רכבים מוסמך

לצערנו, רוב האנשים שיודעים לפרוץ לרכב לא עושים את זה בשביל להיות מנעולנים. בדקו שאתם בוחרים אדם עם תעודת יושר מהמשטרה ותעודת פורץ מוסמך. שתי תעודות אלו הן קריטיות כדי להבטיח שאתם קוראים לאיש מקצוע אמין, ולא למישהו שעלול ליצור לכם יותר בעיות מפתרונות.

 

בדקו שסוג הפורץ מתאים לכם לרכב

לא כל הפורצים מוסמכים ומביאים ניסיון ומקצוענות לכל סוג פריצה. פריצת אופנועים וקטנועים, למשל, דורשת יכולות שונות מאשר פריצת רכבים. בנוסף, רכבים משפחתיים וסטנדרטים בשוק הם קלים לפריצה בהרבה מאשר רכבי יוקרה או רכבי אספנות מסוימים, ויותר סביר שרוב הפורצים יהיו מוסמכים על רכבים נפוצים אלו.


מה לא לעשות כשאתם תקועים מחוץ לרכב

קודם כל, לא להילחץ ולא לנסות לפתור את הבעיה לבד. הרבה אנשים חושבים ששבירת חלון זה רעיון טוב, או שהם ינסו להחליק בין החלון לדלת שלל דברים כמו קולבים או בדים. הרכבים של היום מאובזרים בלא מעט מערכות ביטחון, ויש יותר סיכוי שתגרמו כך נזק גדול שיעלה לכם הרבה כסף, מאשר שתצליחו לפרוץ את הרכב.

 

לסיכום

להישאר רגועים, לשמור על הבטיחות שלכם ושל הנהגים בסביבה ולקרוא לפורץ – פעולות פשוטות אלו ישמרו עליכם בטוחים אם ננעלתם מחוץ לאוטו. זכרו לא לנסות להיות גיבורים ולפרוץ בעצמכם. כמו הרבה פעולות אחרות, גם את זה עדיף להשאיר למקצוענים.

להזעיק עזרה מחוץ לרכב

אולי יעניין אותך גם