חיפוש

נהגת בשכרות? 4 טיפים להתנהלות במצב

אנו עדים לאחרונה לעלייה משמעותית במספר הנהגים שנתפסים מאחורי ההגה שיכורים. מרביתם לא יודעים מה עליהם לעשות ברגעים אלו, והם מוצאים את עצמם חסרי אונים מול הסיטואציה המורכבת. עובדה זו  גרמה לנו להוציא את מדריך זה לרשת שיציג את כל הטיפים החיוניים שיאפשרו לנהגים לדעת איך הם צריכים להתמודד עם המצב. הישארו כאן ותכירו ב – 4 הטיפים שמוציאים נהגים מהקיפאון.

 

דבר ראשון – לא לשקר

לפי החוק, ישנם 3 מצבים עיקריים "שיעניקו" חותמת של שכרות על הנהג:

  1. מצב שבו אדם שתה משקה אלכוהול במהלך הנהיגה
  2. מצב שבו התגלה שיש לאדם ריכוז גבוה של אלכוהול בגוף (מתגלה באמצעות בדיקת ינשוף שגרתית)
  3. מצב שבו מתגלה נוכחות של סם מסוכן בגופו של האדם

עליכם להכיר במצבים אלה ולהבין שאסור לכם לשקר. אם עצר אתכם שוטר, במטרה לבדוק אם אתם נוהגים בשכרות או תחת השפעת סם, עליכם לענות לו תשובה כנה. שכן, יש ברשותו כל מיני אמצעים מתקדמים שיאפשרו לבחון אתכם.

נוהגים בשכרות

תקראו את התקנות שקבועות בחוק

אנו ממליצים לערוך חיפוש בגוגל אחר תקנות נהיגה בשכרות (אחרי שתתאוששו מהשפעת הסם או האלכוהול כמובן) שכן, אלה יציגו בפניכם את התמונה המלאה ויאפשרו לכם לדעת מה העונש הצפוי בחוק בהתאם למצבכם האישי. ראוי לציין שיש מי שהדבר עשוי רק להלחיץ אותם. אם אתם מרגישים שתרחיש זה עשוי לקרות לכם, כדאי שתיישמו את הטיפ ה – 3 שיופיע בפסקה הבאה.

 

תפנו לקבלת ייעוץ משפטי

אל תהססו, אתם לא צריכים להתמודד עם העניין המורכב באופן עצמאי. הרי לא למדתם משפטים ולא תוכלו באמת להוציא את כל האינפורמציה החיונית אודות התנהלות נכונה במצב שכזה מהרשת. לכן, אנו ממליצים לכם ליצור קשר בהקדם עם גורמים מוסמכים שיעניקו לכם ייעוץ משפטי נהיגה בשכרות.

תפנו לקבלת ייעוץ משפטי

חשיבות הפנייה לעורך דין מוסמך בתחום

מי שהסתייעו בעבר בשירותיו של עורך דין מוסמך בתחום נהיגה בשכרות, יוכלו להעיד שחייהם השתנו. שכן, מומחה בתחום מכיר את כל החוקים, כך שהוא ידע לתת לכם את ההנחיות החשובות ביותר לאורך כל הדרך. הרי לא מדובר בעניין שמסתיים בן רגע, זה הליך מורכב שעשוי לאורך כמה חודשים ולעיתים אף כמה שנים.אם אינכם מכירים בעורך דין מומלץ בתחום, כדאי שתערכו בירור ברשת ותקראו חוות דעת שנכתבו על עורכי דין ששמעתם עליהם מחברים, מכרים או מדריכים שונים שקראתם לאחרונה. כך תוכלו להיות בטוחים ב – 100% בבחירה שלכם.

 

מילים אחרונות לסיום

עד כאן 4 הטיפים שחשוב להכיר בנוגע לנהיגה בשכרות. כעת, אתם יודעים מה צריך לעשות (וממה ראוי להימנע) במידה ונהגתם בשכרות ונתפסתם על ידי שוטר או פקח. נאחל בהזדמנות זו שלא תעלו על ההגה כשאתם שיכורים או מסוממים, כדי שתוכלו לשמור על חייכם וחייהם של הסובבים אתכם.

לנהוג בשכרות

אולי יעניין אותך גם