חיפוש

מתי כדאי לפנות לשירותי קונה רכבים לפירוק?

מכוניות נהיו חלק בלתי נפרד מהחיים שלנו.

הרכב שלנו מקל על החיים, והופך הכל לזמין ונגיש.

רכב גם דורש המון טיפולים דאגה וטיפוח, אין מה לעשות ככה זה מכונות – וכל דבר בעצם.

עד שמגיעה הנקודה שהרכב את תפקידו סיים ועל הכביש כבר עדיף שלא יעלה.

בלאי טבעי של מכונה זה דבר הגיוני וצפוי השאלה היא מה עושים עם זה? מה האופציות. אז הנה לכם מדריך למתי כדאי לפנות לשירות קונה רכבים לפירוק. 

 

מה עושה השירות

קונה רכבים לפירוק הינו שירות שעוזר לכם להרוויח כסף גם על רכבים ישנים מאוד.הרבה רכבים כבר לא יכולים להימכר לקונה חדש כרכב יד שתיים כי פשוט אין להם את היכולת לעלות על הכביש. אבל זה לא אומר שאין ערך כלכלי כלשהו לחומר עצמו, אפשר לקבל סכום נאה על הרכבים כי מסתבר שיש להם עוד מה להציע. קונה רכבים לפירוק מתמקצע במלאכה, לרוב הם יקחו את כל סוגי הרכב ואל תדאגו להם כבר יהיה מה לעשות איתם.

 

מתי לפנות

מתי שהמחיר לתיקון המכונית כבר לא משתלם ואין לכם הרבה ברירות, צריך להבין שזה גם הדבר האחראי לעשות. יש רכבים שזה ממש סכנת נפשות אם יעלו לכביש, וגם במקום להפסיד עוד מלא כסף תוכלו קצת להרוויח. עוד סיבה נפוצה להזמנת קונה פירוק רכבים זה אם יש בבעלותכם רכב ישן ולא בשימוש שלא מלאו לו עשרים שנה, למה עשרים? בארץ רכב שגילו מעל זה מתאים לגריטה על ידי המדינה. סיבה נוספת לפנות לקונה רכבים לפירוק היא אם יש לכם רכב שעבר תאונה קטלנית והדבר היחיד שאפשר להפיק ממנו זה חלקי פירוק. אם הרכב שלכם לא עבר טסט כבר כמה פעמים או הרכב בלוי מגלל חוסר שימוש של שנים וחלודה – תתקשרו לפירוק הם יעשו את העבודה.

 

למה מפרקים

תתפלאו או לא גם לחלקים של הרכב שלכם יש ערך מסויים, ככל שהרכב יותר נדיר או כבר לא מיוצר החלקים שלו יהיו יותר מבוקשים. כי מישהו אחר צריך את חלקי החילוף האלה, וישמח ויצטרך לשלם עליהם הרבה כסף. בנוסף לברזל עצמו, כחומר גלם יש גם ערך. זהו חומר מבוקש מאוד מאוד בשוק ומכונית שמכילה המון ממנו היא דרך מעולה להשיג הרבה ברזל.

 

איך יודעים איזה שירות הוא טוב

שירות פירוק רכבים טוב, מקצוען ויודע את העבודה הוא כזה שידע בדיוק איך לטפל ברכב שלכם. יש להם מכשור כבד וחזק, והכי חשוב הם באים עם גרר על חשבונם כדי לפנות את הרכב ולקחת אותו אליהם. אל תהססו להשוות מחירים לבדוק טוב טוב כמה אנשים מגיעים, עמידה בזמנים ושהם לא מוסיפים פתאום עלויות לא צפיות. בסוף זוהי עסקת חליפים הדדית בה כולם יוצאים מורווחים.

 

רכב ישן

אולי יעניין אותך גם