חיפוש

מחירי טסלה מזנקים שוב השנה

בוודאי יצא לכם לשמוע על היצע וביקוש. זה לא סוד שמכוניות הטסלה הן המכוניות הנחשקות ביותר בישראל. טסלה נחשבת למכונית חזקה, בטוחה, אמינה, מודרנית, משפחתית וגם ללא עלויות נוספות מעבר למחירה.

אך מחירה של הטסלה מתייקר לעיתים קרובות, יש היגידו מידי. מחירי הטסלה שנויים במחלוקת, ויש האנשים היעידו שהמחיר אינו מוצדק, אך יש חלק מהאנשים שיגידו שטסלה שווה כל שקל והיא לא דומה לאף מכונית אחרת. אז מה כל כך מיוחד בטסלה? ומה ניתן לעשות עם המחירים היקרים?ֿ

 

והנה המחירים עולים שוב

מחיר של דגמי הבסיס של טסלה, ידעו כבר עליות מחירים. למעשה, כעבור חודש לאחר פתיחת ההזמנות בישראל, טסלה העלתה את המחירים כמעט על כל הדגמים שלה, יחד עם עליית המחירים, הרכבים הראשונים עשו את דרכם לישראל.

החודשי וני טסלה העלתה שוב את המחירים, כאשר דגם הבסיס עצמו היה יקר יותר ממה שהיה בהתחלה. לאחר חצי שנה, הייתה שוב עליית מחירים, עליית המחירים היא באלפי שקלים והפכה את טסלה לחלום רחוק עבור ישראלים רבים. שינויי המחירים מגיע בעקבות בשימוש סוללות חדשות לטענתם.

טסלה הצליחה לכבוש בסערה את ליבם של ישראלים רבים וישראלים רבים רוצים לרכוש לעצמם טסלה חדשה. אך בעקבות המחירים מדובר בחלום רחוק עבור ישראלים רבים.

 

טסלה – חווית נהיגה יוצאת דופן

מעצב לעיצוב המרהיב שלה, ומעבר לכך שמדובר במכונה סופר חדשנית, חשמלית וחסכונית, מדובר על מכונית נאמנה ובטוחה לשימוש. טסלה נחשבת למכונית פופולרית מאוד בגלל כל הסיבות הנכונות.

מדובר על מכונית עם ביצועים מרשימים, שומרת על איכות הסביבה, חסכונית מאוד בדלק ומאוד מפנקת את כל מי שנוהג עליה. מלבד זאת, מדובר על ביצועי נהיגה נהדרים שלא דומים לאף מכונית אחרת, לא מבחינת נוחות ולא מבחינת חוות הנהיגה שטסלה מציעה.

 

טסלה במימון, יש כזה דבר

זה לא סוד שמדובר באחת המכוניות הכי יקרות בארץ, ומאז שהמכונית הזו הגיעה לארץ, היא רק הולכת ומתייקרת בעקבות הביקוש הגבוהה וההתלהבות שהייתה סביבה. אל תתייאשו חברים, כיום יש חברות המציעות לשנות את כללי המשחק.

כיום גם אתם תוכלו להנות מטסלה, ותוכלו לנהוג על טסלה במימון מבלי למכור את הבית שלכם. טסלה במימון היא עסקה משתלמת, כי אומנם מדובר על מכונית מאוד מוצלחת, אך החווית נהיגה המדהימה שלה תעלה לכם הרבה כסף. זה הזמן לרכוש לעצמכם טסלה וגם להנות ממימון מלא.

 

לסיכום

כבר במכירה המוקדמת טסלה כבשה את ישראל בסערה. ישראלים רבים לא חשבו פעמיים והלכו לרכוש לעצמם את המכונית המדוברת ביותר בשנים האחרונות. למרבה הצער של הרבה לבבות ישראלים, חברת טסלה העלתה מחירים מספר פעמים, מה שהפך אותה להיות בלתי מושגת עבור ישראלים רבים.

בעזרת תוכניות מימון מלא, גם אתם תוכלו להנות מהמכונית שהצליחה לכבוש את העולם ולהנות מחוויית נהיגה יוצאת דופן.

מחירי טסלה מזנקים שוב השנה

אולי יעניין אותך גם