חיפוש

לימוזינה לחתונה – יותר שווה מרכב מקושט

ההגעה בלימוזינה לחתונה, היא רגע יוקרתי, הנשאר בזיכרון לאורך שנים.

לפני הבחירה בחברת השכרה ללימוזינות, חשוב לערוך סקר בחברות השונות, ולקבל מהן הצעת מחיר.

 

סוגים של לימוזינה לחתונה

בשנים האחרונות, תחום השכרת לימוזינות לחתונה, הפך ליותר פופולרי, ועולה על המנהג הישן, של קישוט הרכב הפרטי. קיימות בשוק חברות רבות, המתמחות בשירות זה, ומציעות מגוון של לימוזינות שונות, בדגמים שונים, המיועדות להשכרה לפי שעה. הסוגים הפופולריים שאפשר למצוא אצל החברות, הן:

לימוזינה ארוכה

הלימוזינה הקלאסית, מגיעה בצבע שחור או לבן ויכולה להכיל בין 8-10 נוסעים.

 

לימוזינה ג'יפ

סוג של ג'יפ גדול וארוך היכול להכיל גם הוא בין 8-10 נוסעים.

 

דגמים קטנים

יותר ל- 4-5 אנשים.

 

דגם של לימוזינת פאר

המיועד ל- 14 איש.

 

מחיר השכרת לימוזינה לחתונה

מחיר לימוזינה לחתונה, שונה בהתאם לסוג הלימוזינה וגודלה. לימוזינה המכילה בין 8 ל- 10 נוסעים, תעלה להשכרה ל- 5 שעות כולל נהג צמוד נע בין 1,000 ל- 3,000 ₪. במידה ומעוניינים בקישוט הלימוזינה, כמו שנהוג היה בעבר לקשט את הרכב הפרטי, צריך להוסיף 150-350 ₪, בנוסף למחיר ההשכרה. לימוזינה קטנה ואינטימית יותר, עולה בין 800 ל- 2,500 ₪, ל- 5 שעות השכרה. במידה ומדובר על מספר נוסעים קטן, והנסיעה בלימוזינה היא רק לשם ההגעה עצמה – נעדיף לימוזינה קצרה. אולם במקרה ומדובר על נסיעה ארוכה, ואף ליווי בכל יום ההכנות לחתונה – נעדיף לימוזינה ארוכה. הלימוזינות מגיעות בשני צבעים לבחירה: שחור או לבן.

 

יתרונות לימוזינה לחתונה

מוסיקה טובה אוכל ושתייה

הלימוזינה מפנקת במוסיקה טובה, כבר בכניסה אליה, ובמהלך הנסיעה עצמה. בנוסף, לימוזינה מגיעה, עם אוכל ושתייה קרה או חריפה. ניתן גם לצפות בסרט טוב על מסכי ה- LCD, הנמצאים בלימוזינה, וכן להנות ממערכת קריוקי הנמצאת במקום.

 

נהג צמוד

שירות הלימוזינה מלווה כמובן בנהג צמוד, לאורך כל שעות הנסיעה.

 

איכות ויוקרה

הלימוזינות הן רכבים יוקרתיים ואיכותיים, השמים דגש על פאר והדר, וגורמים לכל אחד להסתכל עליהן.

 

אירוח מושלם

מרגע הכניסה ללימוזינה, ועד ההגעה למקום החתונה עצמו, האירוח הוא ברמת VIP. התאורה, המיני בר המפנק, הריהוט היוקרתי, האבזור החדש והמתקדם ברכב, הם חלק בלתי נפרד מהחוויה עצמה, העולה על חווית הרכב המקושט.

 

מחיר נגיש

מחיר החוויה בנסיעה בלימוזינה לחתונה, מתאים לכל כיס ולכל תקציב וכולל חוויה מרגשת שקשה לשכוח.

 

לסכום

קיימים דגמים שונים של לימוזינות להשכרה לחתונה: לימוזינה ארוכה, לימוזינה ג'יפ, דגמים קטנים, ודגם מפואר של לימוזינה המתאים ל- 14 נוסעים. המחיר של השכרת לימוזינה, שונה בהתאם לסוג ולגודל שלה. בלימוזינה יש אוכל ושתייה מפנקים עבור הנוסעים, מוסיקה טובה, נהג צמוד, ריהוט יוקרתי, נוחות מפנקת, אבזור מתקדם ומחיר המתאים לכל כיס.

 

כלי תחבורה

אולי יעניין אותך גם