חיפוש

כיצד לבחור את סוג הקורקינט החשמלי המתאים?

אם תלכו ברחוב תוכלו לזהות רוכבים רבים שנוסעים על קורקינט חשמלי. אופניים חשמליות הן נוחות, מהירות ומהנות במיוחד, כל אלה הפכו אותן לכלי פופולארי ביותר. תוכלו למצוא בחנויות מגוון דגמים שלכל אחד יתרונות אחרים. כמו בכל רכישה, חשוב שתתאימו את הקורקינט החשמלי לצרכים שלכם.

 

מחיר

הקריטריון החשוב ביותר הוא מחיר. ראשית, עליכם להבין מהו הסכום אותו אתם רוצים להשקיע. נסו להתאים את הקורקינט ליכולת הכלכלית שלכם אך עדיין לבחור כלי איכותי וחזק. מעוניינים לדעת כמה עולה קורקינט חשמלי? המחירים מתחילים ב- 1200 שקלים.

 

קורקינט חשמלי עם כיסא

אם יש לכם צורך בכיסא או פשוט העדפה תוכלו למצוא קורקינט חשמלי עם כיסא. מדובר בקורקינט יקר יותר בדרך כלל, אבל הנוחות מאוד משתלמת.

 

גודל הגלגלים

תוכלו למצוא בחנויות קורקינטים עם גדלים שונים של גלגלים. אולי במחשבה ראשונה נדמה כי אין לכך חשיבות רבה, אך למעשה גודל הגלגל הוא קריטי מאוד. גלגל גדול הוא גלגל יציב יותר שמסוגל לעמוד במהמורות קשות יותר. אם אתם נוסעים בדרכים עקלקלות, מומלץ שתקנו קורקינט עם גלגל גודל.

 

צמיגי גומי או צמיגי אוויר?

יש שני סוגים של צמיגים. צמיגי אוויר הם אותם צמיגים שיש באופניים – צמיגים שעלולים להתפנצ'ר אך הם חזקים ומסוגלים לעמוד בתנאי דרך קשים. לעומתם, צמיגי גומי הם עמידים ולא נהרסים, אבל הם נוטים להחליק על כביש חלק או בדרך עקלקלה. אין צמיג יותר טוב, יש צמיג שטוב יותר עבורכם – בחרו את הצמיג שישרת את הצרכים שלכם.

 

רוחב משטח העמידה

הרוחב של משטח העמידה משתנה בין סוגי הקורקינט. היתרון של משטח עמידה רחב הוא יציבות ונוחות, אך הוא בהכרח יגרום לקורקינט להיות איטי יותר. כמו כן, משטח צר מאפשר לעמוד עם רגל אחת מאחור, ובמקרה הצורך ללחוץ על הבלם האחורי. כדאי לבחון גם את הפרמטר הזה בעת רכישת קורקינט חשמלי.

 

כיוונון הכידון

לא בכל קורקינט ניתן לכוונן את הכידון לגובה הנדרש. במידה ואתם קונים את הקורקינט לילדים או לשימוש ככלי של המשפחה כדאי שתבחרו אחד שניתן לשנות את גובהו. לעומת זאת, אם הרכישה היא רק עבורכם תוכלו לבחור אחד שהגובה התמידי שלו מתאים לכם. כדאי לכם לבחון היטב את הקריטריון הזה לפני שאתם קונים קורקינט חשמלי.

 

איפה ניתן לרכוש קורקינט חשמלי?

כיום ניתן לרכוש כל דבר באופן דיגיטלי או בחנות הפיזית. אנו ממליצים לכם לבחור את הדגם המתאים לכם בחנויות הדיגיטליות כיוון ששם תוכלו לקבל את המידע המלא על כל דגם.

 

לסיום

קורקינט חשמלי הוא כלי מדהים – כיף לנסוע בו, הוא בטיחותי והוא מהיר. בנוסף, קורקינט חשמלי הוא ידידותי לסביבה כיוון שהוא משתמש בחשמל ולא בדלק. אם תעקבו אחר הקריטריונים לעיל תגיעו לבחירה הטובה ביותר עבורכם.

כיצד לבחור את סוג הקורקינט החשמלי המתאים?

אולי יעניין אותך גם