חיפוש

איך להתקין ברכב מערכת מולטימדיה לפי בחירה

כידוע, יש כמה אפשרויות להתקנת מערכת מולטימדיה ברכב לפי בחירה.

את המדריך הנוכחי שעוסקת באופן ההתקנה, החלטנו לכתוב אחרי שקיבלנו מספר פניות מגולשים שציינו שהם התקינו את המערכת באופן עצמאי והדבר גרם להם ללא מעט בעיות.

כדי שתוכלו לדעת איך להתקין את מערכת המולטימדיה שלכם מבלי לצאת עם נזק, אתם צריכים לקרוא את השורות הבאות.

 

הדרך הראשונה והפחות מומלצת – באופן עצמאי

אתם כבר יודעים שאנחנו כאן כדי להמליץ לכם להימנע מלהתקין את מערכת המולטימדיה של הרכב שלכם באופן עצמאי. כעת, נוכל להרחיב ולספר לכם כי לא מעט אנשים מנסים לחסוך כסף בכל הנוגע להתקנה של המערכת. במצבים כאלו, הם בעצם רוכשים את המערכת דרך האינטרנט ובהמשך, הם מתקינים אותה באופן עצמאי. מדובר באנשים שיש להם ידע בסיסי בכל הנוגע לטיפול במערכות מולטימדיה (הרי האדם הפשוט לא ידע כיצד לבצע התקנה שכזו) ובכל זאת, הם נתקלים לא פעם בקשיים. לכן, דעו שאם תכננתם לעשות זאת ויש לכם ידע בתחום, עדיף שתבחרו באפשרות אחרת שתופיע בפניכם בפירוט ממש בהמשך.

 

הדרך השנייה – התקנה אצל מתקין מערכות

אנו ממליצים לבחור בדרך זו ולהתקין את מערכת המולטימדיה שלכם, לפי בחירה אך ורק אצל מתקין מערכות מוסמך. זה הרי ברור שמתקין מערכות יודע את העבודה והוא יוכל לבצע עבורכם את ההתקנה בקלות. המלצה זו נובעת בעקבות הסיבות הבאות:

  1. מתקין ידע להמליץ לכם על מערכת מולטימדיה מומלצת לרכב
  2. בחירה במתקין תאפשר לכם להיות בטוחים שההתקנה בוצעה באופן הולם
  3. בחירה במתקין תאפשר לכם ליהנות ממערכת מולטימדיה לפי בחירה

 

סוגי מערכות המולטימדיה

כעת, אתם יודעים כי עליכם להתקין את מערכת המולטימדיה דרך מתקין מוסמך בלבד. רגע לפני שתקבלו ממנו המלצה על מערכת מולטימדיה לרכב מומלצת, אתם צריכים להכיר את האפשרויות שעומדות בפניכם. להלן פירוט מקוצר אודותיהן:

 

  1. מערכת מולטימדיה בסיסית או אוניברסלית

מערכת זו כוללת חיבור לסאונד באמצעות כבלים. במערכת מסוג זה לא תמיד יש בלוטוס שנחשב כיום לבסיסי עבור מרבית האנשים. לעיתים, מערכות אלו כן כוללות בלוטוס, אך לעיתים הוא אינו מאפשר הפעלה של שירים או ביצוע שיחות. ניתן להוסיף במערכת זו GPS  בתשלום נוסף ומצלמה אחורית.

 

  1. מולטימדיה עם שיקוף מסך

מערכת זו דומה לקודמתה, רק שיש בה אפשרות לשיקוף מסך ואפליקציות נוספות. השיקוף מותאם למכשיר הסלולרי שברשותכם (אייפון או אנדרואיד), כך שניתן לבצע שיקוף של אפליקציות חשובות, למשל:

  • אנשי קשר
  • שירים
  • וואצאפ (התרעות על הודעות)
  • WAZE ועוד

 

סיכום

עד כאן המדריך שהסביר לכם איך להתקין (וגם איך לא) מערכת  מולטימדיה ברכב לפי בחירה. כעת, יש לכם את הידע הבסיסי בנושא, כך שנותר לכם לבחור את המערכת המתאימה ולהתקינה בהתאם להנחיות, שיהיה בהצלחה!

רכב יוקרה

 

אולי יעניין אותך גם