חיפוש

איבדתם את המפתח לרכב? הכירו את פורץ הרכבים

הסיטואציה של איבוד מפתחות לרכב מוכרת לכולנו היטב, יותר מפעם אחת. לפעמים אנחנו מאבדים את המפתח לגמרי ולפעמים אנו לא מוצאים את המפתח לזמן קצר, אך שתי הסיטואציות מבהילות באותה המידה. הסיטואציה הזו יכולה לפגוש אותנו בכל מקום: בסופר, בעבודה, אצל חברים ועוד, ברוב המקרים זה יהיה הרחק מהמפתח הרזרבי שנמצא בבית, אם קיים אחד כזה. במאמר זה נדון מה עלינו לעשות אם איבדנו את המפתח לרכב.

 

נאבדו לי המפתחות לרכב, מה הצעד הראשון שעליי לעשות?

זה אולי ברור מאליו, אך ישנם הרבה אנשים שהפאניקה שהולידה הסיטואציה פשוט מדלגים על השלב הכי קל וחשוב בתהליך – לחפש שוב! אם אתם חושבים שאיבדתם את המפתחות לרכב, תבדקו שוב בכל מקום שהוא יכול להיות, במקום שהייתם בהם ומסביב למקומות אלו, חפשו היטב.

אם הרכב הינו יחסית מודרני, המפתחות שלו אבדה ואין ברשותך מפתח רזרבי, הפתרון אינו כייפי – ייתכן ועליך יהיה לגרור את המפתח לסוכנות או למוסך לייצור מפתחות חדשים לרכב ותכנות מחדש למערכת האימובילייזר.

 

המפתחות שלי ננעלו בתוך הרכב, מה לעשות?

יצאת בזול! למזלך, עבור נעילת המפתח בתוך הרכב קיים פתרון קל יחסית. עליך להזמין פורץ רכבים מוסמך, למשל את דור שירותי חילוץ פריצה ומיגון, שיפרוץ לכם את דלת הרכב שתוכלו להיכנס לפנים הרכב, לחלץ את המפתח שלכם ולהמשיך בשגרת היום יום שלכם כרגיל.

אך חשוב לזכור, פעולת פריצה רכב הינה פעולה מורכבת שצריך לבצע במקצוענות רבה. לכן, לפני שאתם ממהרים להזמין פורץ רכבים מוסמך, ביצעו חקר שוק קטן ונסו לעשות מעט המלצות על רמת העבודה של פורץ הרכבים ועל מחיר עבודתו.

 

כמה עולה פריצת רכב על ידי פורץ רכבים מוסמך?

כמו בכל פעם שמדובר במחיר, אין תשובה יחידה על שאלה זו. המחיר עבור פריצת הרכב על ידי פורץ רכבים מוסמך נקבע בכל מקרה לגופו. עם זאת, ישנו טווח מחירים המייצג מחיר סביר עבור עבודה זו. מחיר פריצת רכבים על ידי פורץ רכבים מוסמך ינוע בין 200 ש״ח ובין 700 ש״ח, בהתאם לבעל המקצוע וסוג הנעילה הקיימת ברכב שלכם.

 

לסיכום,

איבוד המפתח ברכב שלנו זה סיטואציה מבהילה עבור כולנו, ולצערנו, כולנו מכירים אותה. ברוב המקרים, בסופו של דבר אנו מצליחים למצוא את המפתחות שלנו באיזה פינה. אך אם איבדנו לגמרי את המפתח שלנו ואין ברשותנו מפתח רזרבי אנו בבעיה גדולה יותר, ייתכן ועלינו יהיה לגרום את הרכב למוסך לייצור ותכנות מפתח חדש.

ישנה עוד סיטואציה מבהילה שחלקנו חווינו, נעילת המפתח בתוך הרכב. עבור מקרה זה, ישנו פתרון קל, הזמנת פורץ רכבים מוסמך. בעזרת פריצת הרכב בעלות של כ- 400 ש״ח בממוצע פורץ רכבים מוסמך יפרוץ לנו את הרכב ויעניק לנו את הגישה עבור המפתח שלנו.

מפתחות לאוטו

אולי יעניין אותך גם